Kurye Kiralama

Tezel Kurye Moto Kurye, Kiralık kurye hizmetleri

Kiralık Kurye moto kurye, sürekli gönderim yapan müşterilerine , moto kurye ihtiyaçlarını karşılamak için kiralık kurye hizmeti sunmaktadır.

Kiralık motorlu kurye hizmeti ile şirketlere özel kurye tahsis edilerek iş yoğunluğuna takılmadan söz konusu şirkete özel ihtiyaçlar karşılanır.

Müşterilerimize operasyon desteği de sağlayarak, sorunsuz olarak sevkiyatlarını gerçekleştirmekteyiz.

Kurye kiralamanın faydaları nelerdir ?

Sürekli gönderim yapan müşteriler kurye kiralayarak maliyetleri düşürürler. İş yoğunluğu olduğu günler, yoğunluğa takılmadan gönderimler ulaştırılır.

Bilindiği üzere cuma günler, aysonu ve özel günler’de birçok şirket kurye hizmeti satın almaya çalıştıkların da mağduriyet yaşamaktadırlar. Bunun sebebi belirtilen günlerde iş yoğunluğunun %300’lere kadar artmasından kaynaklanmaktadır.

Kurye kiralayan şirketler iş yoğunluğundan etkilenmeden gönderim yapabilmektedirler.

Ne kadar Öderim ?

Kurye kiralama modelleri değişkenlik göstermektedir. Tezel Kurye www.tezelkurye.net kurye, yakıt dahil veya yakıt hariç olmak üzere fiyatlandırma yapmaktadır. Kurye kiralama fiyatları kurye’nin çalışma saatleri ve kurye sayısı ile değişmektedir. Kiralık kurye fiyatları için lütfen müşteri hizmetlerinden teklif isteyiniz.

Kurye kiralamanın avantajları ?

Kurye kiralama ihtiyacı olan şirket halihazırda düzenli gönderimi olan şirketler içindir. Sık sık gönderim yapan müşterilerimiz için ekonomiktir. Yedek personel ile şirketiniz desteklenir. Tecrübeli personellerimiz ile sorun yaşamassınız.

Kurye kiralamanın dezavantajları ?

Sürekli gönderim yapmıyorsanız fiyat olarak daha pahalıdır. Bunun dışında hiçbir dezavantajı bulunmamaktadır.

Kurye Express , online kurye takip ve yönetim sistemi

TIKLA HEMEN ARA