Emirates SkyCargo, ülkedeki işletmeleri dünyanın dört bir yanındaki önemli ticaret ortaklarına bağlamak için 3 Mayıs 2020’den itibaren Yeni Zelanda’ya dört haftalık kargo hizmeti başlattı. Tezel Kurye Hava kargo taşıyıcısı, Kurye Yeni Zelanda Hükümeti ile Yeni Zelanda’dan dünyanın geri kalanına önemli emtiaların ihracatının kolaylaştırılmasına yardımcı olmak için uluslararası Hava Kargo Kapasitesi (IAFC) programının bir parçası olarak çalışıyor. ülke.

Emirates SkyCargo, haftada üç Dubai-Auckland-Melbourne-Dubai uçuş rotası ve haftada bir kez taşıyıcının Boeing 777-300ER yolcu nakliye şirketleri tarafından işletilen Dubai-Sydney-Christchurch-Sydney-Dubai uçuş servisini işletecek.

https://medium.com/@tezelkurye/kiral%C4%B1k-kurye-0212-438-6305-0216-330-20-00-kiral%C4%B1k-motorlu-kurye-759c12410913

Emirates SkyCargo, Orta Doğu ve Avrupa’nın çeşitli yerlerine soğutulmuş et, bal, süt ürünleri ve deniz ürünleri gibi gıda maddeleri de dahil olmak üzere Yeni Zelanda’dan yüksek kaliteli ihracat ihracatı için hayati bir kargo şeridi sağlayacak. Uçuş hizmetinin ayrıca ilaçların ve tıbbi cihazların Orta Doğu, Avrupa ve Afrika pazarlarına taşınmasına yardımcı olması bekleniyor.

“Emirates SkyCargo, Auckland ve Christchurch’ten en yüksek kalitede ve diğer önemli ihracatın taze ürünlerini birbirine bağlamak için Yeni Zelanda Hükümeti ile çalışmaktan mutluluk duyuyor. Hizmet verdiğimiz pazarlara yeterli gıda ve diğer temel malları tedarik edebilmemizi ve aynı zamanda Yeni Zelanda’daki ihracatçıları da desteklememizi sağlamak sorumluluğumuzu düşünüyoruz ”dedi. .

Emirates SkyCargo, altı kıtada 60’tan fazla noktaya Boeing 777 ve Boeing 777-300ER yolcu kargolarında özel kargo uçuşları gerçekleştiriyor. Tarifeli uçuşlar ve charter operasyonlarının bir karışımı ile, hava kargo taşıyıcısı Covid-19 salgını sırasında dünya çapında binlerce ton hayati koruyucu ekipman ve yiyecek taşınmasına yardımcı oldu.